| DrugღDreamsツ a întrebat:

Hi TPU! Cate episoade mai sunt din Naruto Shippuden? In prezent a ajuns la episodul 289 (care nu a aparut inca),deci? Voi ce credeti? Si inca ceva, dupa ce se termina Shippuden-ul va aparea Naruto Akippuden asa cum se aude?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Okami23 a răspuns:

Eu zic ca o sa apara pana la episodul 440 (in jurul numarului asta) naruto akkippuden este creat de fanii naruto si nu va exista

3 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Salut. Nu se stie cate episoade din "Naruto Shippuden" o sa mai fie, deoarece pe viitor o sa mai intre fillere sau flashback-uri si o sa se lungeasca.
Daca e sa ma lansez in speculatii, as spne ca se ajunge undeva aproape de 400. Dar este doar o speculatie.
Referitor la "Naruto Akippuden".
Nu a fost nici un anunt venind din partea oficialilor cum ca ar fi o a treia serie sau daca va fi o a treia serie s-ar numi "Akippuden".
Numele "Akippuden" a fost lansat de fost lansat de fani.
Acum oficialii daca au de gand sa scoata o a treia serie pot sa dea un alt nume sau sa adopte numele "Akippuden" pentru a linistii fanii. Dar asta ramane la latitudinea lor.

In concluzie, tot ce se aude / scrie despre o a treia serie / numele "Akippuden" sunt doar speculatii lansate de fanii "Naruto".winking

Răspuns utilizator avertizat
| Th3Striker a răspuns:

Pai, la stilul de a face episoade, adica unu dupa storyline si 10 fillere, banuiesc ca ne putem astepta si la 500+