| claudia_5323 a întrebat:

Caut nume pentru un caine. ajutooor

18 răspunsuri:
| Trinitas a răspuns:

Ceva original. Eu, de exemplu, am avut o catea pe care am numit-o Mă - ta. Suna super hilar "Poti s-o speli tu pe Măa - ta?" sau "Mă - ta tocmai s-a ca*at pe covor!"

| Andrei112011 a răspuns:

Durex.

| andreepetpu a răspuns:

Hercule,

| Dh0zat0r a răspuns:

Rufus, Lucky, Lupy up. fundita?

| andreea98esteacumBubbleS a răspuns:

Mie imi plac numele urmatoare : Linda,Bella,Maya,Rita. Daisy Celi,Nico,Blacky, Oscar, Ricky,Max, Maty, Ozy, Jacky dar mai gasesti si alte nume pe siteul acesta:http://www.canise.ro/Cum-alegi-un-nume-pentru-cainele-tau/39/articol-11

| zacusca16 a răspuns:

Luxy puffy

| Aleeeeeexandra a răspuns:

John

| andreeafrumoasa a răspuns:

Puffington,Terry,Snowball,Snowflake,Charlie,Vicky,Marta,Scott,Marry,Annet,Wow.Wowy,Baby Wow,Aloha,Sasha,Armadila,Aromy,Gina,Spoty,Barbie Princdes,Flufy Fluf, Bindy, Dodo! Funda? am dat cele mai multe nume!

| TheG1rl a răspuns:

Caine.Hmm.Nero,Rex,Rocky.Depinde de rasa ...si de aspect.noi la bloc punem numele la caini dupa aspectbig grine ex. este o catea neagra.o cheama Negrutabig grin

| Alexutu11 a răspuns:

Ce iti place tie! Sau uite cateva nume dragalase
Pinki,Rex,Bubu,Bubulina, Max, Bobi daca nici unul nu ti-a placut incearca pe http://animale.acasa.ro/......12791.html funda:D

| juleees a răspuns:

Lusa de la catelusa...iza.lulu. bella ceacea si cel mai mult imi plc thiuthiubig grin

| AndreiCorbu95 a răspuns:

Pe cainele meu il cheama CROMPILU'

| PrintesaLuna a răspuns:

Beny,
Cleo,
Puff,
Riky,
etc.

| ApriV a răspuns:

Depinde cat de original vrei sa fie numele. iti pot spune ca pe cainii mei ii cheama : luffy, seven, bruce lee si bussi

| MariusMyo a răspuns:

Dai nume'le ciuwawa

| Ginie a răspuns:

Marta, Scooby Doo, Snoopy.