| Allexsu_Allex_1997 a întrebat:

Caut si eu un nume de caine. E husky, BAIAT!
Eu m-am gandit la " Ra ".

10 răspunsuri:
| maria89nic a răspuns:

Găsești nume pe net! M-am plictisit de toate întrebările cu vreau nume pentru câinele meu bla bla bla. Vă e lene să dați un search pe Google?

| BogdanVasc a răspuns:

Ventrua, Silvu, Doggy, Bodi.

| BlueEBirdD a răspuns:

Lucky, Max, WuDog... nu mai imi vin alte idei

| anyone2013 a răspuns:

Zuzu,Cutu,Lica

| Allexsu_Allex_1997 explică:

Ce ziceti de Sasha?

| ligiligi a răspuns (pentru Allexsu_Allex_1997):

Buna!
E fetita sau baiat?
Daca e fata Sasha mi se pare un nume ok sau Maia.

| Allexsu_Allex_1997 explică (pentru ligiligi):

SCrie Baiat si pentru baiat zic SAsha!?

| doggmaster a răspuns:

Iti trebuie un nume puternic gen:
Hector,Judas, Chico, King, Snow, Tison
Nu Rex sau Labuslaughing

| AdonisLibra a răspuns:

Ronny,Ursu,Rex.

| GangsterMan a răspuns:

Buna,am avut si eu propriul meu husky cu ochisori albastri, dar din pacate l-am luat cand avea doar 4 saptamani si el nu a rezistat chinului de a sta fara mama lui, intre timp in putinul timp cat a stat la mine l-am numit Max pentru ca mi s-a parut un nume usor de retinut si pentru catel si unul si placut in acelasi timp, dar depinde de gusturile tale.
M-am mai gandit si la varianta de a-i pune numele Spike ( Spaic ).
Sper ca ti-am fost de ajutor, BAFTA ^_^