| Dianne_9377 a întrebat:

Ce ai visat azi-noapte?laughingCel mai amuzant raspuns primeste funda love struck!

10 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Ceva de genu ca mergeam pe strada singura si ea o atmosfera foarte sinistra.
Nu-mi aduc aminte exact.
Tu?

| mdany a răspuns:

Pe tine

| TheGrayWolf21 a răspuns:

Am visat ce am facut ieri si ce am facut azi

| delakpanlaa a răspuns:

Am visat ca am visat ca am visat ca am visat ca am visat ca am visat ca am visat ca dormeam si visam.

| Missy a răspuns:

Nimic

| Iiiiioana a răspuns:

Didi am visat ca mama i-o descoperit pe " eroii nostri" si povestea lor de dragoste (nu dau numele ca neh, cine stie) si ca m-o luat la intrebari si aoi am mers pe o barca si erai acolo si te-ai runcat de pe punte si ca nu ne-am vazut toata vara si apoi tu ai mers la alta scoala.
o fost n vis urathappy iti zic si maine ca poate diseara visez mai fainlaughing

| sherlock a răspuns:

Cel bun vis cand realizazi ca visezi si faci ce vrei tu happy

| LittttleMonster a răspuns:

Ca m-am casatorit cu ryan phillippe

| Nesquik_1900 a răspuns:

L-am visat pe dexter şi sora lui Didiii care nu îl lăsa în pace in laborator.

| JustYourLove a răspuns:

Aam visat ca am cazut intr-o prapastie[dupa care m`am trezit]laughing apoi am visat ca am intrat intr-un rau, care era cu namol miscator, si am inceput sa zbier, a venit un baiat pe care il iubescbig grin[nu dau nume] si m`a scoz de acolo. apoi el m`a sarutat si cativa copii mici au incceput sa dea cu namol in noilaughing)rolling on the floor):]]:]]]]=]] ffunda?batting eyelashesbig grin