| SooJin a întrebat:

Ce anime-uri baieti vampiri stiti? Sa fie de dragoste, ceva ca Vampire Knight sau Diabolik Lovers. Funda! happy

Răspuns Câştigător
| Dalyan a răspuns:

Hei poti incerca:
*Amnesia;
*Aquarion Evol;
*Brothers Conflict;
*Hakuouki (3 sezoane+OVA);
*Hiiro no kakera (2 sezoane);
*Kiniro no Corda: Primo Passo;
*Ouran Koukou Host Club;
*Zetsuen no Tempest;
*Uta no prince sama (2 sezoane);
*Yamato Nadeshiko Shichi Henge (ei bine acesta nu e chiar romance dar sunt tipi draguti o singura fata..are putine momente romantice dar daca nu l-ai vazut te sfatuiesc sa il vezi e foarte amuzant ).
Sper ca te-am ajutat.happy

5 răspunsuri:
| Zerathull a răspuns:

Vezi,Shiki,nu-i de dragoste dar este un anime psihologic destul de bun despre vampiri.Contine mult sange si ucideri in masa, dar daca nu te deranjeaza acest lucru si iti plac anime-urile psihologice acesta este perfect.

| Dee_Dya_1997 a răspuns:

Rosario+vampire

| Dee_Dya_1997 a răspuns:

Dar daca vrei si fara vampiri incearca brother conflict sau amnesiawinking

| Aberdeen a răspuns (pentru Dee_Dya_1997):

Astea-s bune, le-am vazut si eu.
Uta no Prince-Sama(2 sez) ai incercat? big grin E tot in genul asta(reverse harem).