| Cosma_Mihaela_1999 a întrebat:

Ce animeuri de dragoste stiti cu mai multe scene cu sarutari si imbratisari?(in afara de brothers conflict)

Răspuns Câştigător
| biancapisica a răspuns:

Pai sa vedem: Amnesia, Bokura ga ita, Sukite ii na y o, Nana( merita vazut, a fost foarte interesant, e superb daca nu l-ai vazut deja ti-l recomand cu toata placerea) kimi ni todoke(asta nu prea e cu multe imbratisari ca e vorba de doi timizi), Clannad (are doua sezoane si am plans de am rupt), Itazura na kiss, Special A, Kaichou wa Maid-sama, Kami-sama Hajimameshita, Lovely Complex(desi abia pe la episoadele dinspre sfarsit se intampla saruturi insa merita vazut tot), Paradise Kiss( nu stiu daca il mai gasesti in romana), Fruits Basket( nu sunt imbratisari sau sarutari, dar e interesant) Romeo X Juliet, Suzuka, Nazo no Kanojo X ( putin scarbos, dar interesant) Tonari no Kaibutsu-kun, Vampire Knight( desigur ca e cu vampiri, numai ca nu se intampla prea multa dragoste numai ca fata are de ales intre doi vampiri, dar merita vazut ca are personaje prea frumoase), mai ecchi:To love Ru, Ladies versus Butlers(daca il gasesti subtitrat), Kampfer, Dakara Boku wa H ga de kinai, Campione!, High School DxD, Zero no Tsukaima mai sunt si Strawberry Panik(yuri) si Loveless sau Junjou Romantica (yaoi). Sper ca te-am ajutat :*

4 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Junjou Romantica (doar că e yaoi), Nana, Ouran Highschool Host Club, Sukitte ii na eu, tonari no Kaibutsu-kun, Amnesia, Date a Live, Kaichou wa Maid-sama, OreShura, Itazura na Kiss, Zero no Tsukaima, Romeo X Juliet, B Gata H Kei, Special A.

| ryuu a răspuns:

Hey.
- Nana
- Paradise Kiss
- Amagami SS (2 sez)

Vizionare placuta!

| ArianneWildsong a răspuns:

Kaichou wa Maid-Sama
Este subtitrat in engleza pe Youtube.
Aici este episodul 1:
http://www.youtube.com/watch?v=o6iPVpEC8Bk

| Cosma_Mihaela_1999 explică (pentru ArianneWildsong):

L-am vazut pe tot si sub in romana