| Emiily a întrebat:

Ce ati face daca ati fi parinti pentru o singura zi, iar parintii vostri ar fi >copii?laughing...
Funda la raspunsul care imi place cel mai mult!

Răspuns Câştigător
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Din fericire, eu sunt mamaica unei fetite minunate de aproape 3 aniori si dincolo de faptul ca deseori e foarte iuncapatanata, ma simt privilegiata ca e fetita mea!
Incerc s o inteleg si sa i satisfac pe cat posibil poftele...care sunt fff multe,si tocmai datorita faptului asta,nu reusesc de multe ori!
Dar daca m as pune macar o zi in locul ei,asa cum ai spus tu,as fii foarte incantata,pentru ca in primul rand,nu are nici o grija,se duce la o gradinita f buna si imbina utilul cu placutul,cam ce isi doreste,are si intr un cuvant nu as avea nici o problema din punctu asta, dar cu siguranata fiicei mele nu i ar conveni nici macar pentru un min sa fie in locul meu, ar avea prea multe pe cap si ar abandona...asa ca ...SA FII COPIL TOATA VIATA si daca a ti PUTEA RAMANE MEREU ASA.COPII!
BAFTA!

2 răspunsuri:
| HaruhiFujioka a răspuns:

I-as pune sa mearga in locul meu la scoala, sa-mi faca temele, sa "ma ajute" sa gatesc (adica sa gateasca tot ei =]]) si cam atat. Dar in special sa mearga ei la scoala!

| dragoshica2 a răspuns:

Ias pedepsi fara motiv,