| Tamiki a întrebat:

Ce carti cu vampiri mai stiti gen seria Twilight Saga? Fundita la cele care-mi plac.

Răspuns Câştigător
| AndreeaCristina96 a răspuns:

Pai
~Academia vampirilor(1, 2,3, 4,5,6)
~Breaking Down
~TVD(The vampires daires)(1, 2,3, 4,5,6)
~Moarta pentru toti
~Vampirul Armand
~Morti pana la apus
~Pretul sangelui
~Sange albastru
~Banchetul nebunilor

Si c-am atatea stiubig grin

5 răspunsuri:
| BiaRawr a răspuns:

Pai Vampirii din MorganVille sau Vampire Diaries.
Bafta

| PinkY a răspuns:

Uite aici un link unde gasesti o groaza de carti cu si despre vampiri. Spor la citit;)) http://www.librariabucuresti.com/carte-vampiri-descriere-12.htm

| Freezing a răspuns:

Paaaaai... Vampire Diaries, Bloodlines, Interview with a vampire, si filme acesetea si: Vampire's assistant, The Priest...

| 0PopaPorno a răspuns:

Cel mai mult mie mi-au placut cartile The Vampire Diares(jurnalele vampirilor) + ca sunt facute si filme dupa carti! Bafta.

| Leylla a răspuns:

Vampire Diaries...si uite, poti urmari si serialul aici:http://www.serialepe.net/2010/04/vampire-diaries-serial-online-gratis.html
sper ca te-am ajutat... fundita?