| Muzză a întrebat:

> Ce e un adevarat comic?
> Trebuie facut in paint?
> E neaparat nevoie sa faca parte din el useri TPU, ca sa fie aratat aici?
> Cum il poti posta?
> De ce pe toate trebuie sa le maresti cu lupa, fiind minuscule

> Multumesc anticipat! happy

2 răspunsuri:
| SuntUnCartof a răspuns:

1.un adevarat comic trebuie sa fie amuzant, grafica buna
2.il poti face in orice programd e desenat dar paint e mai usor de folosit
3.Nu,nu trebuie neaparat sa bagi oameni e pe TPU, cand os a faci primul comic si o sa iti iasa bine multi o sa vrea sa ii bagi in el
3.il poti posat cu i.imgur.com
4.trebuie sa le maresti cu lupa deoarece in paint in afara foii in colturi sunt niste patratele tragi de ele si poti face forma foii cum o vrei iar acesta este motivul pentru care trebuie sa le maresti deoarece comicul este mai lung si ingustwinking
6.Sa cresti mare happy

| SuntUnCartof a răspuns:

Woah cate voturi mercihappy
care imi da vot e inteligent/ahappy