| TuningPhotoshopX a întrebat:

In paint, cam cati pixeli pe cat trebuie sa aiba un comic lung? Apropo, am nevoie de cativa useri pentru un comic. Cine vrea?

11 răspunsuri:
| Trinitas a răspuns:

Nu trebuie sa aiba un anumit numar de pixeli. Un comic are minim 3-4 cadre deci unul lung ar avea de la 7 cadre in colo.
Apropo, vrea si persoana mea in comic, fata, ochi caprui, par blond.

| TuningPhotoshopX explică:

Alo?

| TuningPhotoshopX explică:

Si am nevoie de multi utilizatori, nu unul si gata.

| TuningPhotoshopX explică:

Cam cati pixeli pe cat trebuie sa aiba un comic lung? ziceti odata, pana nu va injur. x-( waiting

| TuningPhotoshopX explică (pentru TuningPhotoshopX):

Reply: Cam cati pixeli pe cat trebuie sa aiba un comic lung? ziceti odata, pana nu va injur. x-(

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Eu vreau in comic!

| TuningPhotoshopX explică (pentru CrimiNNaLBoy):

Dar cati pixeli trebuie pentru un comic lung?

| 84738493 a răspuns:

Da...Eu vreau (sper sa nu regret)... Fata,par foarte lung,drept, blond, ochi caprui deschis.:*

| Yummi a răspuns:

Vreau si eww te rooog frumos.puppy dog eyes nu am mai aparut in niciun comic deci o sa fie cv special daca o sa imi vad si ew numele pe acolobig hug

| TuningPhotoshopX explică (pentru Yummi):

Da informatii. Ex: cum arati? Sa stiu cum sa te desenez in comic. Apropo, o sa fac unul scut, dar hazliu.

| Yummi a răspuns (pentru TuningPhotoshopX):

Pei.fama cu parul lung, negrubatting eyelashes ochi albastri.Cam atat.laughing