| TiberiuFasole a întrebat:

Ce e un NightCore? Dar DeathNote? DeathNote e un anime sau?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, Death Note e un anime. Ai zis ca e anime-ul tău preferat si acum...
Îl urăsc.

| TiberiuFasole explică (pentru anonim_4396):

Multumesc de ajutor( 100% nu credeam ca vei avea un raspuns corect, chiar m-ai uimit, cred ca e corect, si nu e preferatul meu, eu vorbeam de yu-gi-oh.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Fraaate, ala a fost primul meu anime. Mă uitam când eram mica.
cum adică sa nu fie corect... Când e vorba de anime..hehe
Sa te uiti si tu la unele din lista care ti-am trimis-o. Sa te uiti si la Hellsing da vezi ca aduce Putin a hentai. Si Kuroshitsuji, dar nu prea.

| TiberiuFasole explică (pentru anonim_4396):

Deci iti place yu-gi-oh? Si pe bune? Primul anime al oricarui om e PokeMon.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Nu, nu îmi place. E stupid si are o grafica praf. Îmi plăcea. Primele mele desene au fost Yu-gi-oh, si Timon si Pumba. Da, mai târziu am aflat si de PokeMon. Mă uitam la anime, dar nu stiam ce-s alea. Am vazut si hentai-uri când eram mica, dar stiam eu ce fac aia acolo... Ba, sa nu te gândești ca făceau s*x. laughing

10 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Da, DeathNote e un anime, genial chiar.
Nightcore a fost o trupa, dar acum e un gen de muzica.

| TiberiuFasole explică (pentru Doub):

Scuze, Daisuki a fost primul, dar multumesc de ajutor.

| Doub a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Eii da.laughing
Nu ti-am raspuns pentru funda.
Cu placere. ^_^

| TiberiuFasole explică (pentru Doub):

Nu iti mai pot da funda nu te preface.

| Doub a răspuns (pentru TiberiuFasole):

@#$%@@%^&.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba, mersi mă ca mi-ai acceptat cererea. Mersi...asa prieten esti tu.
Da da. Death note e un anime, e cam stupid ca moare L si imputitul de Light e prins când apare N.