| Razvanzrk a întrebat:

Ce alte anime-uri psihologice/politiste cum ar fi Deathnote sau danganronpa mai exista?

Răspuns Câştigător
| 0NewLife a răspuns:

Salut! Probabil ca raspunsul meu nu te va ajuta, dar daca vrei psihologie adevarata, uita-te la filme ca Hannibal sau The silence of the lambs, nu la anime-uri.
Si eu am fost fan anime, dar am lasat-o mai usor ptc. am vazut ca filmele sunt mai bunehappy

| Razvanzrk explică (pentru 0NewLife):

Pai... ai fi surprins dar imi plac si serialele/filmele multumesc pentru recomandari

2 răspunsuri:
| CosticaShtrengarul a răspuns:

Suleyman Magnificul, Mircea Badea de la ora 23:00, Naruto, Naruto Shippuden, Naruto Retired, Naruto find Sasuke in Paris (film artistic), Singur Acasa 3.5. A si am mai vazut un film foarte fain cu