| KIibrDM a întrebat:

Ce episod va place din RObotzi?
Mie episodul 5/intrus

12 răspunsuri:
| DeeDee a răspuns:

5 si 11. Ala cu psihic m-a dat pe spatelaughing

| UNomBATRAN a răspuns:

Mie episodul ala in care se ia curentul si nu mai vedeti nici unul din voi nimic!happybig grin mai nasoala e partea aia ca odata cu intunericul vine si inmultirea!

| aylyn_2380 a răspuns:

Cred ca paralelelaughing si ep 12 bomba
-I'o bomba cap de tap
-Nu te pot lasa de izbeliste esti fratele meu. Circuit din circuitul meu esti...
-Era inchisa usathinking
- Da sad

| Devyka a răspuns:

Mie imi place ep cu Paralele laughing

| Ea12345 a răspuns:

Huda si bomba laughing)
,,-Nu mediocrule, asta nu'i o gaura de'aia...Nu baga mana, capoate te suge!
-Eh, n'ar fi prima..."rolling on the floor

| Ramona3766 a răspuns:

Mie mi se pare ca "Vin" e cel mai reusit not worthy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deocamdata imi plac toate...dar sper sa nu ma plictisesc de ei laughing pentru ca eu ma plictisesc repede...
Oricum, replicile sunt amuzante, si sunt gandite bine.Cum ce e lung e si plictisitor au un avantaj ca tine aprox 2 minute.
E nasol si deranjant ca injra...dar e si foarte amuzant laughing

| ExTaZy a răspuns:

Si mie la fel + ep Bilos si Huda :X

| Vero1996 a răspuns:

Mie mi'au placut toate. Cred ca episoadele mele preferate sunt: ep 2 si 10 happy

| SweetySweet a răspuns:

Toate sunt interesante!

| BlondiNNNa a răspuns:

Mie imi place ep 10 Pufoshenia:X

| bianca684 a răspuns:

Drept sa iti spun imi plac toate.Si ep 5 e o ex pentru ca il ador