| Muflă_7289 a întrebat:

Ce faceti acum? Funda celui mai comic raspuns.

Răspuns Câştigător
| B3happy a răspuns:

Ii spun vecinului sa nu mai arunce cu gaini in mine si sa dea muzica mai incet ca sa sperie surdul tongue

9 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Nu stiu.

| gabi1198 a răspuns:

Rujez gaini in timp ce dirijez apa pe canalu Dunare-Marea Colorata

| Roberta a răspuns:

Cuceresc paienjenii rolling on the floor Tubatting eyelashes?

| toxik a răspuns:

Tu bine noi? laughing

| Annd a răspuns:

Mă gîndesc :,, La ce naiba mai raspund daca tot nu primesc funda,, si acum dau,, doresc sa-l editez,, si back. pa-pa

| tomy111 a răspuns:

Ascult melodia Kama Ahava si navighez pe TPU...ce sa fac?happy
AAAA...si ma holbez sa poza aia a ta. Nu imi dau seama ce e acolo.laughing

| XXXMony a răspuns:

Indrept banane.Tu?laughing

| LupulDeFoc a răspuns:

Manac apa din calculatorul care da caramizi moi

| Valcea_4884 a răspuns:

Citesc o intrebare pe tpu.ro