| Cuky1000 a întrebat:

Care a fost lucrul cel mai amuzant sau cea mai haioasa intamplare pe care ati avut-o? Dau funda celui mai comic raspuns.

Răspuns Câştigător
| ioiokikimiki a răspuns:

Eram cu colegii afara la mall. eu, ana, lidia si cosmin:cosmin isi varsa sucul pe pantaloni, lidia vrea sa-l ajute dar varsa farfuria si sprite-ul pe ea(a mai cazut putin pe jos) ana a inceput sa rada si in cura avea suc si i-a iesit pe nas si chelnerul care ducea pe tava pizza, sos de rosii, spagete si fanta de portocale (sau lemon nu m-am uitat bine) a alunecat pe mancarea lidiei si mi-a cazut in fata. am mers acasasi toti nu ne mai rECunosteau mamaa spune la mamele colegilor.
-a venit un monstru!
mama lidiei i-a o tigaie si-i trage-n cap lui cosmin. parca ne jucam prinsa pana s-au linistit a durat ceva. cand am urcat scarile am alunecat pe spaghete si am cazut jos.
Acuma cand ne intalnim radem pe infundate.

14 răspunsuri:
| WhatMeanLove a răspuns:

1.Eram cu prietena mea in curte si ne uita-m pe ulita la baietii de care ne placeau(chiar in momentul acela treceau), in spatele nostru se furisa tatal meu, ne prinse, si ca pedeapsa spuse in gura mare:,,-Ce face-ti aici, vanatoare de baietii?"....Si cel mai rau lucru, ei au auzit.

| ƒαηтαѕу a răspuns (pentru WhatMeanLove):

App. nu vreau sa criticlaughingDar, ai scris gresit "uitam"laughingScuze.

| WhatMeanLove a răspuns (pentru ƒαηтαѕу):

No problem, critica contructiva e preferata mea.

| ƒαηтαѕу a răspuns (pentru WhatMeanLove):

big grinInteresantbig grin

| Xtadelo a răspuns:

La scoala... bataie cu apa laughing
Cand eram cu o galeata de apa in mana, am strigat la cineva " Da-i pe pereti, da-i pe pereti! " si directorul era in spatele meu big grin

| DarkBlood32 a răspuns:

Am cazut pe un baiat din greseala, el a cazut pe spate iar eu pe el si l-am mai si pupat pe gura din greseala, din cauza cazaturii. Ala a fost colegamiu. straight face
Iti dai seama ca toata clasa radea de noi... sad

Răspuns utilizator avertizat
| Smileyouarebeautiful a răspuns:

La scoala colegii nostri se bateau cu apa.Intr-un moment cineva urma sa intre in clasa.Colegii credeau ca este o colega care s-a dus la baie dar nu era acea colega era tocmai directoarearolling on the floor).Noi nu ne-am dat seama prima ora si am sarit sa o udamrolling on the floor)rolling on the floor.Aia a inceput sa tipe ca o nebuna de se auzea in toata scoalarolling on the floor)

| TatianaCecilia a răspuns:

Eram in clasa a 8-a. sfarsit de generala.era perioada aia putin ciudata, si se intampla mai mereu sa nu ai chef de ultimile ore.astea fiind spuse ne-am gasit eu si o colega sa vrem sa plecam de la ora de istorie, dar aveam portar si era cam imposibil..il puteam mituii cu tigari, dar nu se intampla tot timpul sa le iau cu mine la scoala(fiind o generala cu reguli stricte)..si ne pocneste inspiratia de a fugi pe geam, avand clasa la parter si cu iesire la strada..nu am stat foarte mult sa ne gandim ca neam si impachetat ghiozdanele si eram sus pe calorifere..Ioana,colega mea a sarit prima, eu eram pe punctul de a sari cand intamplarea a facaut sa apara directoare adjuncta..de dupa coltlaughingeram oarecum cu un picior inauntru si cu unul afaralaughing..ma vazut, am sarit totusi ca nu mai aveam ce sa fac, fapta era oarecum consumata si nea bagat pe porta innapoi in scoala, vizita de rigoare la biroul directoarei generale..nea scos la careu in ziua festivitatii de incheiere, cu chiu cu vai am putut merge la banchet...pe moment misa parut stupida intamplarea, acum e amuzantalaughinglaughing

si mai sunt povesti despre sandwiciurile cu zacusca ce atarnau din tavan, caterda intoarsa, pernutele ude si altele.

| ƒαηтαѕу a răspuns:

Pai eram cu o fata, si la noi acasa sunt niste scari abrupte care duc in pivnita...Hrrrrr....acolo in intunericlaughing
Si fata aia era pe o parte a usii si eu pe alta pare, aia de afara.
Si ea tragea sa deschida usa, si eu sa o tin sa nu iasa.
Si langa ea era un copil de vreo 4-5 ani asa care statea si tragea si el ca nebunu'laughingfix in fata scarilor...
Si am zis sa o las sa traga si eu sa ma retrag, dar cand am dat drumul la usa, ea tragang, a impins copilul ala din greseala si s-a rostogolit ca un carnat pe scarirolling on the floor
Pe moment am fugit si am dat vina pe ealaughingDa acum rad de fiecare data cand o mai audrolling on the floor

Sau mai e una:

Era un baiat de care imi placea rau si eram pe hol.
El tocmai atunci trecea si eu mergeam in fata uitandu-ma la el incontinuu.
Dar, fara sa ma uit era un geam deschis si am intrat cu capul in elrolling on the floor
Si am murit de rusine.

Aaaa stai ca mai e una tare raulaughinglaughing

Deci eram in clasa a 6-a parca si atunci eram cu o fata, o prietena buna.
Si, fara sa vreau am tras un vant care mirosealaughing
Si cand a venit un baiat care era colegul meu, a zis ""Ce pute asa aici""? si eu atunci am zis de rusine:
"""Cred ca laptele asta stricat de sub banca"""rolling on the floor
Norocul meu cu laptele ca altfel nu ma credearolling on the floor

| Zipix a răspuns:

Eram candva cu un prieten de-al meu in parc si eu vad unu care mananca chipsuri dintralea foarte iuti. Ii arat prietenului meu. Iar apoi ala ii da chipsuri la unu de 4 ani. ala de 4 ani tipa foarte tare din cauza ca il ustura limba. Noi 2 radeam cu pofta. rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| xIonellushx a răspuns:

Eram la ziua unei pritene foarte bune... aveam suc de toate felurile. Am pus intr-un pahar mai multe feluri (Nestea, Sprite, Fanta, Capy etc) si am pus si ketchup..ca sa nu ne certe mama ei ca am amestecat acolo sucu si ketchup-ul l-am aruncat pe geam fara sa ne uitat...ii cazuse unui mos fix pe chelie