| adryan1212 a întrebat:

Ce faceti? eu bine voi? funda celui mai interesant raspuns.

Răspuns Câştigător
| MeGustaaaaa a răspuns:

Stau in fata calculatorului in timp ce ma joc cu hamsterul si mananc o felie de tort cu banane si kiwi cu o cireasa in varf si un pahar de suc de fructe in timp ce il ascult pe fratele meu in timp ce isi invata si hamsterul incerc sa il tin ca sa nu fuga, aproape am terminat felia, dar mi-a mai ramas cireasa, cum nu-mi plac ciresele i-o dau hamsterului.Scriu mesajul acesta si ma uit la hamster cum mananca cireasa...Tu? Funda?

9 răspunsuri:
| Innovation a răspuns:

Pai eu stau pe calculator raspunzand la intrebari pe TPU. Vorbesc pe mess.as vrea sa ma joc ceva ca sa nu ma plictisesc.
P.S.:Cred ca intrebarea asta ai pus-o ca sa iti ocupi timpul pentru ca nu prea vad sa te ajute cumva.

| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a răspuns:

Eu fac foarte bine in loc sa-mi fac temele stau pe TPU D

| AndiNyctophilia a răspuns:

Stau si imi pierd timp din viata raspunzand la aceasta intrebare stupida, in rest, bine straight face

| adryan1212 explică (pentru AndiNyctophilia):

Toate au fost bune si interesante mersi.

| QUM a răspuns:

Si eu fac bine ...ma plictisesc stand la calcurator si imi vine sa scuip ca am mancat o grefa de aia galbena si acra sad bleahhh!

| Andra3000 a răspuns:

Eu stau pe TPU si mananc banane cu ciocolata topita.Tu vad ca faci bine iar eu tot bine faclaughing

| rebeca21 a răspuns:

Pai bine...asteptam cu "nerabdare"inceperea scolii si am picat de pe scaun gandinduma la scoala:3

| goldraluca a răspuns:

Privesc comentariul tau big grin

| MsPig a răspuns:

Nu asa bine ca tine
...ma chinui de cateva ore sa instalez microfonul la pc laughing)