| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme de animatie dublate in romana pentru copii stiti?

8 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Mie imi place,, Sa inceapa aventura '' big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frozen.

| speşăl a răspuns:

Happy Tree Friends. Nu este dublat fiindca nu are dialog, se bazeaza mai mult pe impresia vizuala.

| amuitat a răspuns:

Lolirock e super si canta si e fain

| CâșaCâșa a răspuns:

Minionii 1 si 2, strumfii 1 si 2, turbo melcul, Cei 6 supereroi, sta sa ploua cu chiftele 1 si 2, bolt, frozen, cars, planes., Exista multe, dar mie cel mai mult imi plac cele de la disney, in special cele noi, cu animatie digitala, se si vad ff bine, se vede ca au lucrat mult la ele. Mai e pixels, chiar daca nu e doar de copii si nu e dublat... Sper ca te-am ajutat rolling on the floor

| sunshine93 a răspuns:

Horton hears a whowinking

| ionutdanila a răspuns:

Pai Inazuma Eleven (e cu fotbal)
Copii de la 402
S.a.