| ShadowSKQ90 a întrebat:

Stiti vreun site cu "Filme de Animatie"? Siti voi, cum e "Shrek, Cars, Toy Story..."Daca se poate sa fie dublate in romana, si sa fie mai multe asa... Dau FUNDA cel mai bun sitewinking

1 răspuns:
| secretsisecret a răspuns:

Buna te rog sa nu imi dai report ca imi fac reclama dar e doar un anunt> cine vrea sa faca o fapta buna sa voteze acest cu "like" sau cu "apreciez" film e pentru pr meu care chiar vrea premiul. link> http://www.youtube.com/watch?v=l7pxk__jURI multumesc de intelegere!