| RaluuMrrrr a întrebat:

Ce filme (pentru, copii intre 10-14 ani) DUBLATE in romana stiti? Fundoi:X

Răspuns Câştigător
| marwitch a răspuns:

Dublate no sa gasesti in vecii vecilor. In schimb subtitrate poti sa vezi The chipmunks 1 si 2, Jurassic Park sau Twilight (4 filme)

5 răspunsuri:
| Joker a răspuns:

Te intereseaza filme sau desene dublate in roamna? sa ne intelegem.ca filme dublate nu exista dar desene da...

http://www.filme-xlino.com/load/desene_animate/dublate_in_romana/12

acesta este un site cu DESENE dublate. poate gasesti tu filme.

Bafta!;)

| marwitch a răspuns:

Mam straduit, scuze daca nu te ajuta raspunsul, nu am vrut sa te superi pe mine, ok? :-(

| RaluuMrrrr explică (pentru marwitch):

Nu-i nimic:* oricum aseara m-am uitat la jurassic parca dupa ideea ta

| Anndreass a răspuns:

Shrek, caini vs pisici, harry potter piatra filozofala,camera secretelor, prizonierul din askaban, pocalul de foc celalte mi se pare de la 14 ani in sus. Mr bean astea sunt