| animeromania a întrebat:

Ce manga romance imi recomandati. (in engleza )
Funda.

Răspuns Câştigător
| lSarcastiquel a răspuns:

Cele mai frumoase pe care le-am citit, sunt cele ale anime-urilor '' Tonari no kaibutsu-kun, Kaichou wa maid-sama, Ao haru ride'' si cele dupa care s-au facut doar OVA ca '' Kyou koi wo hajimemasu, Hiyokoi''.
Am mai citit si Dengeki Daisy, care mi s-a parut o manga superba. Foarte frumoasa. Hibi chouchou e iar interesanta. Devil does exist a fost draguta... si am mai citit si LD-K, prima data in romana, iar apoi s-au oprit din tradus ceva timp, asa ca am continuat-o in engleza si o ador laughing. Sper sa iti placa si tie la fel de mult ca si mie.

| animeromania explică (pentru lSarcastiquel):

Meri, am inceput Kyou koi wo hajimemasu, Hiyokoi. Am vazut ova-ul, dar nu m-am gandit sa citesc si manga.

4 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Kaichou wa maid sama
Sukitte ii na Yo
Ookami shoujo to kuro ouji
Tonari no kaibutsu kun
Beast master
Ao haru ride

| Deny224 a răspuns:

Dc?
Nu stii romana laughing)?

| animeromania explică (pentru Deny224):

Ba da rolling on the floor, doar ca nu gasesc in romana (doar cateva)