| Cristian2003 a întrebat:

Ce parere ati avea daca ar exista un super erou c-am ca deadpool,dar fara temperamentul lui de psihopat si fara costum si abilitatea de-asi reintregii partile corpului si care are abilitatea de ase vindeca super rapid de vanatai, julituri si alte chesrii dintre acestea si care sa aiba abilitatea de i s regenera toate membrele corpului si toate organele si care sa fie foarte inteligent si un bun cadet

7 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

1) „c-am" nu există în limba română! Întotdeauna se scrie legat! Prostia asta am mai întâlnit-o la destui până acum.
2) Nu știu cine e Deadpool, dar am dat un search pe Google și l-am găsit. Dacă ar fi real ar fi de mare ajutor armatei și justiției, asta e clar.

| Cristian2003 explică (pentru SonicAndrei):

1Te rog sa'nu te superi, dar esti un pic rautacios si folosesc un termen blandbland
2Si chiar daca ar fi real ar fi la spitalul de nebuni, dar oricum cred ca ar evada si nu spun cum pentru ca nu cred ca acest site imi permite sa scriu astfel de fraze

| SonicAndrei a răspuns (pentru Cristian2003):

Stai liniștit, nu mă supăr, atât că te-am corectat. Dar vezi că Android (probabil și IOS) are auto-corectare. Numele de „piscină moartă" sună ciudat, nu știu... sunt desene.

| Cristian2003 explică:

Scuze ca am scris asa ca un analfabet, dar am scris pe tableta si am scris cateva cuvinte gresite

| AtomiculXXX a răspuns:

Dar exista... In desene animate!

| Cristian2003 explică (pentru AtomiculXXX):

Cine este acel super erou?

| Cristian2003 explică (pentru AtomiculXXX):

Care este acel super erou?