| Buffulete a întrebat:

Ce părere aveţi de anime-ul Anohana? Merită vazut? Dacă da, de ce?

4 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Merită vazut, e foarte frumos si interesant.

| kzd a răspuns:

E foarte frumos! Merita vazut!

| PikaPiku a răspuns:

Merita! Este un anime despre prietenie si totodata o drama care arata ce efect puternic poate avea moartea unei persoane asupra celor apropiati acesteia. Sa-ti pierzi un prieten nu este usor, iar ceea ce fac personajele din acest anime este sa stranga cu dintii de imaginea acelei persoane pentru a o pastra in prezent desi ceea ce vad ei nu se potriveste cu realitatea.

| mihasiandra a răspuns:

Merita