| Juviia a întrebat:

Hey! Ce parere aveti de anime-ul Akame Ga Kill? Merita vazut?

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Da, merita vazut. Eu l-am vazut si mi-a placut extrem de mult, dar te previn ca daca esti sensibila, o sa plangi mai pe la finalul sezonului, de pe la episodul 20 in sus. Nu spun mai mult, ca nu vreau sa dau spoilere.

| Juviia explică (pentru Mayhem666):

Ok.Eu nu sunt asa sensibila, doar ca pe la episodul 7 de la Charlotte am plans ca o pr0asta laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Juviia):

Stai calma, ca la Charlotte am plans si eu. Am plans si la SAO de vreo 2 ori.

| Juviia explică (pentru Mayhem666):

Haha,plangaciosule laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Juviia):

Asa sunt eu, mai sensibil de fel. Am mai plans la o gramada de alte anime-uri. Ma intreb daca o sa plang si la Naruto, am ajuns la episodul 34 acum, si sunt curios la care episoade o sa plang laughing
Apropo, de ce nu-ti treci pe MAL anime-urile pe care planuiesti sa le vezi? Eu mi-am trecut la plan to watch, toate anime-urile pe care vreau sa le vad, la watching, toate anime-urile la care ma uit nomentan, si la completed, toate anime-urile pe care le-am terminat de vazut. Si le-am dat si o nota, in functie de cat de mult m-au impresionat si cat de mult mi-au placut. Intrasem mai devreme pe profilul tau si am vazut ca ai decat Charlotte acolo.

| Juviia explică (pentru Mayhem666):

Pai mie nu imi merg unele pe care as vrea sa le vad, am pus si acea intrebare.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Juviia):

Ti-am mai spus, ca poti sa te uiti pe kissanime la cele care nu iti merg. Eu asa fac. Eu ma uit la toate anime-urile pe kissanime, si apoi le trec pe MAL ca le-am vazut. Asa fac mereu. M-am uitat pe MAL doar la cateva anime-uri, dar de cand am aflat de kissanime, m-am uitat numai acolo la anime-uri, sau pe gogoanime, daca nu functioneaza kissanime. Pe MAL nu merg toate anime-urile vazute, dar pe kissanime, nu exista un anime sa nu mearga. Acolo gasesti toate sezoanele si toate episoadele, plus episoadele speciale si OVA-urile de la un anime, cu calitate HD si cu subtitrare buna, si nici macar nu trebuie sa iti faci cont, ca sa te uiti la ele, te uiti gratis, si fara sa ai cont, si apoi le treci pe MAL ca le-ai vazut, sau ca ai vazut un anumit numar de episoade din anime-urile respective daca nu poti sa le termini intr-o singura zi, si asa poti sa le tii evidenta. Sper ca informatia asta ti-a fost de folos.