| Kanpeki a întrebat:

Ce parere aveti de anime-ul Death Note? Merita vizionat?

7 răspunsuri:
| heise a răspuns:

Da, merita. Eu il vedeam cand eram mica (bine, atunci cand exista Animax-ul, deci e ceva timp), insa eu am vazut versiunea cu actori, nu cea cu caractere animate, dar a fost un anime bun de savurat. Death Note 2 am auzit ca este si el bun, desi eu nu l-am vazut.

| Cromasston a răspuns:

L-am vazut de curant, si mi-a placut foarte mult, acum vreau sa-mi iau si cele 3 filme(cu actori). Merita vizionat!

| NoShit a răspuns:

Probabil unul dintre cele mai bune anime-uri pe care le-am vazut. N-ai facut nimic bun daca nu l-ai vazut, deci pune-te si vizioneaza-l!

| iYuuki a răspuns:

Merita vazut. Eu l-am vazut si mi-a placut mult dar nu cred ca oricine il poate intelege perfect. Sper sa-ti placa.happy

| DeeaSakura a răspuns:

Da merita! Primesti o portie de inteligenta din fiecare episod!
Ti-l recomand fara problemewinking, vezi primul ep si dupa obti dependentasmug

| Mikku a răspuns:

DA e frumos. E horror si a aparut partea animata care e mai tare. Merita vizionat!winking

| aNNoN a răspuns:

Pai merita vazut! eu l-am vazut pe animax dar era film cu actori, nu animat, dar nu stiu sigur daca e cel cu kira!

Întrebări recente