| Sarai a întrebat:

Ce parere aveti de animeul Vampire Knight? Merita vazut? happy

13 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Doar daca esti fata si iti place twiling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, da, da. Romatism, culoare, gelozie, ura, dispret. Toate intr-u nanime senzational.

| ピンク a răspuns:

Da si nu.
Da pentru ca e un anime ce merita vazut macar o data in viata. Per total, are un plot foarte bun, desi cam incurcat.
Nu pentru ca s-ar putea sa indragesti anumite personaje ce vor fi defaforizate pe parcursul seriei.

| ayosmdk a răspuns:

Da. Este interesant... Desi am fost cam dezamagita de faptul ca Yuuki nu a ramas cu Zero...
E mult suspans, drama, romantism, comedie ( mai mult sau mai putin)
Imi pare rau ca nu am vazut si al treilea sezon dar...

| SeeDifference a răspuns:

Am vazut si eu cateva episoade si este vorba despre un liceu in care se afla niste vampiri si... in fine e gen actiune daca esti interesata vizioneazal.

| Arikirinmotoka a răspuns:

Da merita! Are in el o multime de suspans, actiune, vampiri si aventura.
Daca vrei poti sa incerci pe siteul Desene Anime sau pe Vplay(aici trebuie sa iti faci cont dar e gratis).

| Notyourbusinesskid a răspuns:

Da e un anime super! Totusi depinde si de ce gen iti place, dar anime-ul este interesant.

| TommoGirl a răspuns:

E cam complicat. dar e tare!

| KoreanGirl a răspuns:

Eu sincer m-am uitat la Vampire Knight din cauza lui Zero, care pana la sfârsitul sezonului II nu m-a dezamagit niciodata. Probabil fanii lui Kaname vor începe să protesteze...dar, asta e părerea mea.
Oricum...e destul de interesant, cu toate că nu-mi place deloc cum s-a terminat al II-lea sezon. Merită văzut şi ţi-l recomand. Ending-ul primului sezon mi se pare genial de asemenea.

| ミハイル a răspuns:

Eu as spune ca da;-? L`am vazut si m`as mai uita inca o data la el daca as avea destul timp. E plin de mister, romantism si pic horror parerea mea; d.

| Pikagirl a răspuns:

Merita dar fi atenta ca sunt 3 sezoane Vampire Knight, Vampire Guilty, so Vampire Eternity dar asta ultimul sez. nu cred ca e subtitrat, totusi un anime bun.P.S.:s-ar putea sa te indragostesti de ochii lor mari de papusi, bine cam doar fetele au ochi de papusa.

| 니코 a răspuns (pentru Pikagirl):

Unde gasesc vampire eternity?

| Littleman11 a răspuns:

Este un anime foarte frumos merita vazut. Este frumoasa povestea este bine gandita nu iti spun mai mult te las sa vezi happy.