| pitik36 a întrebat:

A vazut cineva animeul Supernatural The Animation? Ce parere aveti merita vazut?

Răspuns Câştigător
| Dalyan a răspuns:

Buna, l-am vazut nu de mult si mi-a placut.Acum depinde si ce genuri te atrag, mie mi-a placut din primul episod din primele momente cand tipul isi ascutea cutitul cu privirea aia satisfacuta pe fatalaughing(probabil suna mai dubios decat este nevoie). Tinand cont ca mi-a placut iti spun ca merita vazut dar vei hotara singur/a dupa primul episod daca merita sa il vezi sau nu.

| pitik36 explică (pentru Dalyan):

Aveai dreptate chiar e genial animeul big grin mersi pentru faza cu mica descriere m-a facut curioasa laughing

| Dalyan a răspuns (pentru pitik36):

Ma bucur ca te-am ajutat si ca iti place, vreau sa vad si serialul curand. xD

4 răspunsuri:
| Fintommi a răspuns:

Buna este foarte bun animeul! ti-l recomand cu mare drag desi pe la sfarsit o sa fie putin cam trist happy Vizionare placuta!

| McMix a răspuns:

Da, e super. l-am vazut, mie mi-a placut. uite-te si tu, poate o sa-ti placa tongue