| ayosmdk a întrebat:

Ce parere aveti de Brothers Conflict?
Primul episod mi s-a parut destul de ok. Mai ales ca iubesc animele harem reverse.

2 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Mie mi-a placut primul episod, la fel cum mi-a placut si Arcana Famiglia, Hakuouki si Amnesia. Nu sunt anime-uri de nota 10, insa de fiecare data m-a atras stilul in care sunt desenati, culorile, si nu in ultimul rand fan service-ul.

| PikaPiku a răspuns:

Nu am urmarit episodul in intregime, doar cateva faze fiindca nu mi-a trezit interesul. Mi se pare slab din punct de vedere al graficii, si nici personajele nu ma incanta.
Am urmarit in schimb primul episod din Free! – Iwatobi Swim Club. Imi place subiectul, la fel si personajele, mult mai bine desenate. Pana si vocile lor mi se par mai interesante, pe acesta il voi urmari cu siguranta.