| yoadeea a întrebat:

Heloooo TPU! stiti vreun anime reverse harem? si descrieri please!
sa nu scrieti ouran high school haos club, brothers conflict, yamato nadeshiko shiki henge, arcana famiglia, starry sky, sa nu le scrieti ca le-am vazut

Răspuns Câştigător
| 德尼莎 a răspuns:

Ai aici toate serialele reverse harem de pana acum Http://www.anime-planet.com/anime/tags/reverse-harem

1 răspuns:
| AshuraElric a răspuns:

La corda d'Oro
Maji Love 1000%
Amnesia
Diabolik lovers, scurt și cu final deschis (probabil pentru sezonul doi...așa se aude)merită văzut pentru harem.
Dintre cele menționate de tine, le-am văzut pe primele trei...Brothers conflict e cel puțin ciudat O_O