| NoBodyCareAboutMeOrYou a întrebat:

Ce parere aveti de categoria asta?

21 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Well, categoria se numeste ''benzi desenate'', dar cu exceptia catorva intrebari nu se vorbeste decat despre animeuri, seriale pentru copii etc. Poate ar trebui redenumita straight face.

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică:

Asta e a 2-a intrebare pe care o pun deoarece stiu ca sunteti nervosi dar nu-i nimic caci categoria asta se va schimba in curand, va doresc o zi buna si va dedic o melodie :)) :
http://www.youtube.com/watch?v=6t_tR47qdT4

| oliviaaa a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Wow
merci de cintecel.
a, categoria e okay
mai ales pentru cei care iubesc anime.
eu una nu as schimbao, cui nu-i place, poate sa nu rasfoiasca prin ea.

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru oliviaaa):

Deci eu nu ma supar din cauza asta, ci din cauza ca ceilalti pun intrebari inutile si fara rost de gandire. Da asa e, ai dreptate dar ar trebui sa mai posteze si lumea desene cand este nevoie nu sa puna numai despre animeuri intrebari si asa mai departe.

| Never4ever a răspuns:

Ar trebui sa i se schimbe numele in anime\managa ca foarte multe dintre intrebari includ animeurile.

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru Never4ever):

Da, ar fi o idee buna dar unde se vor posta desenel facute de cei care fac comicuri? Bine ca sunt 2-3 in rest cam atat.

| Never4ever a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Atunci ar trebui sa adauge o categorie noua.

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru Never4ever):

Ce parere ai? http://www.tpu.ro/......lui-este/. Nu stiu cum s-a postat la familie/relatii, si eu am dat pe filme/seriale.

| Never4ever a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Probabil nu le convenea sa fie la filme\seriale si s-au gandit ei mai bine sa o puna la familie\relatii

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru Never4ever):

Si de poveste ce parere ai?

| Never4ever a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Este foarte interesantahappy

| 拉维尼亚 a răspuns:

Ar trebui sa i se schimbe numele categoriei din Benzi Desenate in Anime/Manga. Asta pentru ca majoritatea intrebarilor de aici si unele de la Filme/Seriale sau Muzica si poate si alte categorii fac referire la acest subiect

| Larysu a răspuns:

E buna, mai ales pentru copii.

| Darcreative a răspuns:

Poate ar trebui mai bine definita dar uneori poti gasi lucruri interesante.
Depinde si ce te intereseaza pe tine mai mult.
Daca te intereseaza noutatile de la DC Comics, Marvel, Viz, etc, incearca pe www.comicsmanga.ro

| wildwolf a răspuns:

Desi se numeste benzi desenate, abia ca vad ceva despre benzi desenate, se vorbeste doar despre animeri si maga(care ii variant japoneza a benzilor desenate pin urmare nu ii banda desenata) si prosti cu glume desemate prost la care multi se gandesc,, o vai am desenat ceva amuan ii comic,, da de fapt comicurile sunt benzile desenate din sua cele de actiun, adevaratele benzi desenate despre care ar trebui sa se vorbeasca la categoria asta