| SooJin a întrebat:

Ce parere aveti de desenul meu?

http://i.imgur.com/unuyTOR.jpg

20 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Tipa a stat prea mult la solar, este?

| positivity a răspuns:

Desenul tău are ceva special, nu știu, însă mă face să mă uit la el.
Nu sunt eu mare expertă în artă, chiar dacă desenatul este un hobby de-al meu, dar desenul tău este destul de bun.
Toți avem de muncit dacă vrem să devenim mari artiști în lumea artei.
Exersează cât de mult poți și încântă-ne cu un nou desen.

| Konata a răspuns:

Buna!
Pai este frumos intr-adevar, insa trebuie sa te mai antrenezi ca sa poate atinge perfectiunea happy.Mai trebuie lucrat la culoare si la umbre.

| WR104 a răspuns:

Incredibil, fascinant, felicitari!
Succes pe mai departe!

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Este foarte frumos :X. Trebuia sa il faci pe o coala alba, si sa ii schimbi culoarea fetei, cu un roz puteai sa faci mult mai frumos big grin. In rest desenul e extrem de frumos.

| Solsagan a răspuns:

Oribil.
Portocaliul ăla arată ca dracu' şi partea de jos, începând cu gâtul. Ai luat cele mai naşpa creioane colorate şi ai dat la nimereală, ă?
Mai exersează.

| Reiko a răspuns:

Sincer sa zic, mai trebuie sa muncesti. Arata bine dar putea sa fie si mai bine. Iti apreciez munca si te felicit. Mai lucreaza si o sa-ti dezvolti talentul ...Doar de intrebare, ar trebui sa fie Amu din Shugo Chara? Adica ..seamana dar mai trebuie perfectionat putin.

| HonneOnna a răspuns:

Desi mai trebuie sa lucrezi la umbre si chestii de genul asta, e chiar bun desenul..Baftawinking

| Arikirinmotoka a răspuns:

Este superba!

| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Ai un talent bun, dar... ai fi putut sa te straduiesti mai mult la gata si la camasa happy oricum foarte tare desenu foarte talentata esti happy

| Sarai a răspuns:

E dragut happy dar culoarea pielii e putin cam inchisa.

| BigKing a răspuns:

Foarte dragut

| Abby12 a răspuns:

E dragut desenul.

| AsasinulTacut a răspuns:

E frumos. Nu multi reusesc sa faca asa ceva dar sunt unii dintre ei care comenteaza aiurea "ca nu e fain ca nu stiu ce...". Daca sunt buni sa faca ei mai bine si sa se lase judecati. In legatura cu micile detalii, ca sa ajungi la perfectiune trebuie sa muncesti asa ca ai timp si iti urez multa bafta.winking

| puigunoier a răspuns:

Urat, hidos eu desenez mai bine

| Girl25 a răspuns (pentru puigunoier):

Nu vorbi asa straight face Daca te dai mare ca faci mai frumos, arata-ne dovada, n-ar fi corect?
Daca nu ai ce face si raspunzi aiurea, mai bine taci odata ca numai uh crezi ca este urat.Un om a muncit mult la asta asa ca este propria sa opera.Nu comenta de altii daca uh te lauzi probabil aiurea.Hidos si urat e desenul tau nu al lui

| Saravis a răspuns:

Este foarte dragut