| morenaxoxo a întrebat:

Ce parere aveti de robotzi Mo si Foca? Cine nu ii cunoaste dati pe youtube la Mo si Foca. Uitativa dupa care impartasitimi parerile :) :)http://www.youtube.com/......p?/results

13 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

Daca i-ai "sti" atât de bine nu le-ai zice Mo si Foca, le-ai zice Robotzi.

| morenaxoxo explică (pentru AnneBre):

Nu am exclus faptul ca ei sunt roboti. Se vede din prima propozitie :,,Ce parere aveti de ROBOTZI Mo si Foca,,. Iar eu nu am spus ca i-as,, sti,, asa de bine, am vrut doar sa vad ce parere au si altii despre ei.

| lalalalallll a răspuns:

Îmi plac laughing

| FataOreo a răspuns:

Sunt supeeer haiosi! Imi plac mult, dar sezonul 2 e mai ciudat.

| Razvan94 a răspuns:

Primul sezon f tare, in special primele 5-6 episoade. Acum e jalnic.

| Trololoolololool a răspuns:

De ce sa te uiti pe youtube la Robotzi cand exista site-ul lor pe care te poti uita la toate episoadele... cei care posteaza filmulete cu robotzi pe youtube sunt plagiatori

| YoSiAtat a răspuns:

Sunt foarte funny! Dar multe persoane sunt dependente, nu de ei, ci de vocabularul lor, asta ma enerveaza.

| DruggedCandy a răspuns:

Sunt amuzanti laughing am vazut toate episoadele lor pana acum si ii ador abia astept sa apara ep.4 din sez.2 :X:X

| GrellSutcliff a răspuns:

Mie mi se pare k erau mai amuzanti la inceput. acum... linielaughing) si cu ce e plin creieru tau dupa ce te uiti la prostii aia? numai INJURATURI deci...mai bine da`i dracu pe aia 2

| morenaxoxo explică (pentru GrellSutcliff):

Deci...nu inteleg cu ce anume te deranjeaza pe tine faptul ca eu ma uit la ei. Si daca tie nu iti place asta nu inseamna ca no sa ma uit si eu si altii oamenii. Si totusi...tu de ce te-ai uitat?

| GrellSutcliff a răspuns (pentru morenaxoxo):

Poi bineintzeles k m`am uitat. tu vroiai sa nu ma uit si sa zic k e naspa? Norlam ca mai intai te uiti. dupa aia comentezilaughing

| CAMIOANIEEE a răspuns:

Is faini rau si amuzanti

| Roberta99 a răspuns:

Îmi plac multbatting eyelashes.