| nicole24 a întrebat:

Ce parere aveti despre cum s-a terminat Vampire Knight manga? Eu nu am inteles de ce au venit copii lui Yukki si Zero in locul lor la Kaname, adica nu au zis a ar fi morti sau ceva. As vrea sa stiu si parerile altora despre asta. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Dalyan a răspuns:

Nu imi place sfarsitul..Pai sunt morti Zero si Yukki, pentru ca Zero a trait cat o viata de om (cel putin asa am citit pe wikipedia ca vampirii din rangul sau traiesc cat o viata de om sau ceva de genu) iar Yukki si-a dat viata ca sa il faca pe Kaname om (pentru ca stii Kaname si-a dat viata ca sa creeze arme pentru razboi). Adica cum a facut mama lu Yukki cu ea.Cel putin eu asta am inteles a da si fata nu era a lui Kaname, si baiatu a lu Zero?thinking

2 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Yuukii devine vampiroaica si Zero mi se pare ca moare.

| qMisaki a răspuns:

Păi mie mi s-a părut drăguţ finalul. Zero şi Yuuki au fost în sfârşit împreună, dar Kaname nu a fost lasat la urmă. Mă bucur că este la sfârşit învie şi că este în viaţă. Adică, autoarea, Matsuri Hino, ne'a mulţumit pe toţi într'un fel! A fost sfârşit Zeki dar Kaname nu a rămas singur puppy dog eyes
Asta este parerea mea. happy