| Sky_6013 a întrebat:

TPU! Eu nu am prea inteles la Vampire Knight, Yuuki este ndragostta de Zero sau de Kaname?
Profit de ocazie sa multumesc siteul pentru aceasta idee geniala de a infinta TPU.happy
Multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| nuritza a răspuns:

Wow. nimeni nu a mai pus intrebarea astawinking ma bucur ca ai intrebat! Ok astra a fost off topic. Yuuki este intr-o dilema... I iubeste pe Zero. Dar dupa ce a aflat ca e si ea pureblood vampire atunci a inteles ca trebuie sa se marite cu Kaname ca sa poata inmulti Purebloode Vampires... Chiar daca inseamna sa se marite cu fratele ei.