| mirelutza21 a întrebat:

Ce parere aveti despre noul anime AMNESIA?batting eyelashes

10 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Imi place.Sunt la zi cu episoadele.
Cat despre personaje preferate, momentan ii aleg pe Shin si pe Ikki.smug

| emag a răspuns:

E superlove struck

| товарищ a răspuns:

Adorabil. Povestea e draguta, si personajele

| Chronicles a răspuns:

Încă nu l-am văzut, dar din câte am auzit despre el, este destul de interesant.

| MetalheadSatan666 a răspuns:

E destul de interesant, te face cam confuz pana ii prinzi povestea, după aştepti ziua cand va aparea urmatorul episod cu nerabdare.

| InnaaYY a răspuns:

Mie imi place. Sunt la zii cu el. Ador felul cum sunt "desenate" personajele iar ideea e destul de originala. Imi plac Shin si Toma.

| mirelutza21 explică (pentru InnaaYY):

Imi place opinia ta!laughing Mai ales ca ai mentionat de Shin si Tomalove struck Si mie tot de ei imi place si da, chiar e originala ideea si tema acestui animehappy

| Roxy9809 a răspuns:

Am vazut primele 3 episoade si imi place. Niiya e un scump happy

| Roxy9809 a răspuns:

Scuze eu vorbeam despre Tasogare Otome x Amnesia...ce proasta sunt

| MaryAlexia a răspuns:

Ador acest anime pentru ca este o productie noua. Personajele sunt foarte frumoase iar povestea este captivamta.