| AwayOfLiving a întrebat:

Ce parere aveti despre siteul acesta?

17 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Despre TPU?
Îmi place. Like! happy

| товарищ a răspuns:

Foarte bun. Ne putem exprima parerile, intrebari si putem ajuta unele persoane care au nevoie de ajutor. ( In dragoste, in desene animate tra la la ) asa. Dar mai sunt unele specimene zoologice care isi bat joc. Categoria Trivia/ Amuzante e favorita mea. Este foarte frumos. Categoria aia,, Adolescenti, dragoste si sex, cauze nobile, gastronomie...'' nu-si au uneori rostul. Dar in fine.

| Minato1 a răspuns:

TPU este cel mai mare site de intrebari din Romania, Parerea mea este ca este un site excelent, dar ar fi mai fain daca ar scapa de unii care sunt disperati de atentie rau de tot si care pun intrebari aiurea doar ca sa afle in treaba. Trage o privire la Trivia/Amuzante, eu am crezut ca acolo se pun intrebari amuzante nu mizeri.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru Minato1):

Acum ce sa le mai ceri... straight face. Deja sunt destui handicapati in Romania... nu mai vrem si aici pe TPU.

| Darvyl a răspuns:

Imi place.

| MaryAlexia a răspuns:

TPU este singurul lucru de care romanii se pot mandri, ador acest site pentru ca e bazat pe amabilitate si respect. Chiar daca mai sunt multi inculti, copii de 8-12 ani (nu stiu cine i-a lovit cu tigaia in cap, vai de generatia asta) aceste creaturi ca copii ni le poti spune profita intentia buna a putinelor persoane care mai au respect in tara asta. Totusi excluzand picii enervanti, TPU din punctul meu de vedere este singurul lucru care ne dovedeste, noua, romanilor ca inca suntem uniti. happy

| Lennon a răspuns:

Daca s-ar seta o limita de varsta. gen 14-15 varsta minima ar fi si mai ok laughing. prea multi copii needucati din anumite puncte de vedere vin si intreaba lucruri pe care n-ar trebui sa le stie la varsta lor

| Okami23 a răspuns (pentru Lennon):

Pai atunci ar trisa la limita de varsta, asa fac copii

| Lennon a răspuns (pentru Okami23):

Dah sadly its true.

| Okami23 a răspuns (pentru Lennon):

Si pe mine ma enerveaza tancii aia de 8-13 ani, pun intrebari "handy"

| Lennon a răspuns (pentru Okami23):

Exact asa. eu nu trec deloc pe la dragoste si sex sau relatii ca numa ma enervez laughing.

| Minato1 a răspuns (pentru Okami23):

Duc lipsa de atentie nu ai ce sa le faci, Oricum si eu e la varsta aia nu eram "Usa de Biserica" dar nici ce fac aia nu faceam asta e clar, Urata e generatia asta noua sa stiti voi straight face

| Okami23 a răspuns (pentru Minato1):

E nasoala rau
la 10 ani nici nu aveam net, ca nu era moda cu el

| Okami23 a răspuns (pentru Lennon):

La fiecare intrebare din aia, reactia mea:
http://www.reactionface.info/face/turbo-facepalm
:))

| Lennon a răspuns (pentru Okami23):

Da da da laughing. eu la 10 ani eram pe patura in fata blocului si ma jucam cu fetele.
aparent trecem in era tehnologiei :-

| Okami23 a răspuns (pentru Lennon):

La fel ca mine

| товарищ a răspuns (pentru Okami23):

Sincer. Eu am 12 ani dar sunt civilizata, nu ca restul. straight face Mda, trist.