| Slavic a întrebat:

Ce parere aveti de siteul TPU?

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

Pai ce parere sa am...Sunt de vreo 5 zile pe el, am luat si eu o fundita, am 1850 puncte Am pus vreo 10 intrebari dintre care doar la 7 am primit raspunsul... e un site la care te poti informa despre orice iti doreste inima

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O părere bună.
Pa, pa.

| ThePoet a răspuns:

Io zic ca era mai fain fara intrebarea asta. happy

| Alexandra. a răspuns:

Una buna, ca doar de aia pierd timp pe aici.

| medgirl a răspuns:

Face parte din viata mea, fara exagerari.aici mereu voi gasi sfaturi si ma voi putea exprima, ajutind pe cei din jur!

| cosminache a răspuns:

Foarte tare. Cand am o problema o postez si in 2 ore am cateva raspunsuri. Aici chiar suntem toti pentru unul. Si e bine...

| blaksoul12 a răspuns:

Este OK.Cine a avut ideea a fost un om foarte istet.Noi suntem cu adevarat Toti pentru Unu. Daca nu am fi, randurile astea nu ar exista.Suntem multi si ne ajutam cum putem.

| MyLittlePinkyEyes a răspuns:

Merita sa iti petreci timpul pe TPU, inveti foarte multe chestii si chiar ne ajuta in anumite dileme cu care ne confruntam zilnic. Fundita?