| anonim_4396 a întrebat:

Ce reprezintă semnul lui Sebastian de pe mana? Mi l-am făcut pe mana si cei din clasa mă tot intreaba ce înseamnă.

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Simbolul pe care il are Sebastian pe mana il are si Ciel pe globul ocular si marcheaza contractul pe care l-au facut.

4 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

O pentagrama. Ceva satanist daca nu ma insel

| puppetmaster a răspuns (pentru SiLaS):

Pentsgrsms nu e neaparat ceva satanist decat atunci cand e cu varful in jos, deoarece varful reprezinta sufletul, iar daca celelalte 4 elemente care constituie pentagrama sunt peste el(apa, aerul, focul si pamantul), doar atunci pentagrama este simbolul satanismului

| ImAnonymous a răspuns:

Care Sebastian?

| anonim_4396 explică (pentru ImAnonymous):

Din Kuroshitsuji.