| Anonim1842 a întrebat:

Ce se intampla cu Armin din Attack in titan dupa ce devine titan? Adica mai departe in anime se alătură lui eren si încearcă sa scape umanitatatea de titani sau isi pierde controlul??

5 răspunsuri:
| BIoody a răspuns:

Se alatura lui Eren desigur uitate la manga big grin

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Isi pastreaza constiinta si abilitatea de a se transforma intre titan si om daca mananca un alt om cu aceasta calitate de transformare. Nu sunt sigura la partea asta, dar din ce imi amintesc, l-a consumat pe Bertolt.

| RikudouDrako a răspuns:

Armin se transforma in Titan!? Si asta in anime, nu-mi aduc aminte de asa ceva!

| Anonim1842 explică (pentru RikudouDrako):

Daca nu stiai asta inseamna ca ti-ai luat spoiler din manga sezonul 3 ce o sa apara la anul cand armin este injectat cu ser de titan si se transforma in titan il consuma pe bertolt si obitne puterea lui de colosus si practic armin devine colosus titan de 60 de mlaughing

| RikudouDrako a răspuns (pentru Anonim1842):

Foarte tare, in anime nu este dat asa ceva inca