Răspuns utilizator avertizat
| JIJ a răspuns:

Hai sa-mi dau si eu cu parerea pe aici. Nu prea imi place ca nu le acorzi atentie, de asta ies cam urate...Ma gandesc ca poate peste un an cand o sa vad un desen si o sa il compar cu unul de acum o sa se observe o evolutie.winking Exercitiul este mama invataturii. Succes

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru JIJ):

Hmm, adevarul e ca ma plictisesc cand le fac, dar nu zic nimanui laughing. Ma plictisesc numai cand desenez, de-aia fac un desen odata la 1000 de ani. Oricum vara asta ma apucasem de desenat caci eu numai desenasem de 2 ani laughing.

| JIJ a răspuns:

Niciodata nu mi-au placut scuzele. Eu vad ca iti place sa desenezi, dar trebuie sa nu mai faci asa de aiurea ci sa te chinui daca vrei sa fie : "cat de cat bunicele".

| DuzzyDrey a răspuns:

Wow, sunt uimitoare, daca as reusi sa fac macar o linie din ce faci tu ar fi foarte binepuppy dog eyes, si ma bucur ca mai intalnesc fani Dbbig grin.
Totusi ceva mi.se pare ciudat le-am mai vazut pe un site exact aceste poze parca pe shinobi.ro straight face

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru DuzzyDrey):

Umm adica contul meu? Nicunaynay? sau Nicunayus mai sunt inregistrat pe dragonball-z.ro. Acum vrei sa spui ca nu sunt ale mele nu? daca vrei iti dau si idu de mess si ti le dau. Sau daca vrei iti dau web si fac si un desen in acelasi timp. Crede-ma sunt sincer cu tot si toate. Nu am de ce sa mint. Pe TPU sunt foarte sincer cu toata lumea in ceea ce zic despre mine...

| DuzzyDrey a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Exact acum 5 minute am vazut desenele depe Nicunaynay, si cu manga laughing te cred omule ca sunt ale tale, stai chill dar nu ma asteptam ca tu sa fi cel de pe shinobi.ro nici daca ma bateai nu ma gandeam ca dau peste vreun membru aici, oricum sunt uimitoareee. Bafta si sa continui.

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru DuzzyDrey):

Aveam vaga senzatie ca nu ma crezi laughing.

| sebilika a răspuns:

Bv sunt misto rauhappy

| ItachixArtist a răspuns:

Tu le-ai desenat? Daca da, sunt super. Iubesc dbz, deci da sunt tari. Mult noroc in continuare.

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru ItachixArtist):

Cred ca data viitoare cand o sa fac un desen o sa ma semnez laughing. Multa lume crede ca nu le-am facut eu asa ca o sa le semnez "23FUTUREDREAMER23".

| ItachixArtist a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Eu nu vreau sa înțelegi ca nu te cred, este super ca poți ^^ și eu am desenat înainte dar m-am oprit^^. Totuși mult noroc^^ și este o idee buna sa le semnezi, asa nu poate nimeni sa le copie în calculator și sa zică ca sunt ale lor.^^Good luckXd