| pitbull93 a întrebat:

Ceao la toti, deci o sa va spun o faza tare de tot. Am un prieten si joaca la loto de ceva timp si de fiecare data pune aceleasi numere, din cate am inteles sunt 2 extrageri pe saptamana joi si duminica, el joi a uitat sa puna si a pus numa duminica, luni il intreaba pe un cineva ce numere au iesit la loto dar ala i-a spus numerele de joi nu de duminica si joi au fost extrase numerele pe care le juca el numai ca nu pusese joi, el vazand nu a mai putut de bucurie a inceput sa urle prin centru orasului urla si la politie ca i cumpara, cand a mers la locul unde a pus biletul si iau spus ca alea is numerele de joi nu de duminica a inceput sa planga, voi ce ati face in locul lui

4 răspunsuri:
| TheGrayWolf21 a răspuns:

M-as sinucide de bou sa treaca norocu pe langa tine asa ba asta e o prostie curata ma laughinglaughinglaughinglaughinghappy

| DeeaUcideVisse a răspuns:

Si pe prietenul tau il cheama Lefter Popescu... iar tu esti in clasa a 7'a ...CORECT?

| EvilThoughts a răspuns (pentru DeeaUcideVisse):

Il cheama Lefter Popescu si este prietenul lui Ion Luca Caragialelaughing

| DeeaUcideVisse a răspuns (pentru EvilThoughts):

Pai numai in loturi am citit de astfel de nefericiri care nici nu prea sunt existente laughing