| Skinnar a întrebat:

Cel mai recent desen al meu.Pareri?
http://imgur.com/cjuUh8a

22 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super.

| neca a răspuns:

Ma astepam la ceva aiurea cind am dat pe linck...ma bucur ca mam inselat

| irbis a răspuns:

Nu spun asta prea des celor care pun intrebari de genul asta, dar desenul asta chiar e grozav. In coltul din dreapta sus insa, pare incomplet.

| Ho1 a răspuns:

Daaa asa master in tara e greu de gasit!
happy

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Prea frumos happy, foarte ingenios, sinistru, toate! E superb omule ce mai happy. Ai un toate felicitarile mele si ale celorlalti. happy

| Okami23 a răspuns:

E genial

| Never4ever a răspuns:

Foarte tarewinking Ai talent.

| feraryyy78 a răspuns:

Ai talent, poti face postere sau ceva de genu asta.

| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Frumos!

| SuperSaiyan4 a răspuns:

Angajaza-te la Game Freak sa desenezi Pokemoni, ca ei nu prea mai au idei.

| Skinnar explică (pentru SuperSaiyan4):

La 15 ani?happy

| SuperSaiyan4 a răspuns (pentru Skinnar):

De ce nu?laughing

| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

E foarte tare, dar... ar trebui un pic mai detaliat la cap big grin mai exact in partea dreapta big grin

| NaRuToSkUmPiK a răspuns (pentru NaRuToSkUmPiK):

Si gatul sa se vada mai bine scos in evidenta happy big grin

| xxxSecretDiscretxxx a răspuns:

E foarte frumos

| oananecula a răspuns:

Frumos!

| KoreanGirl a răspuns:

Asta îmi aduce aminte de cât de prost desenez eu în comparaţie cu tine...
Te felicit pentru munca ta :-) Este foarte bine realizat. Se vede că ai talent!

| SiNdRoM4LiFe a răspuns:

Super tare dar data viitoare încearcă să nu îl iei de pe google images

| Skinnar explică (pentru SiNdRoM4LiFe):

Da-mi tu "originalul" daca tot zici ca e de pe google

| MaryAlexia a răspuns:

Este superb si pitin infricosator (imi place).

| Obi a răspuns:

Da WOW frumos! Funda?

| aaamaalliia a răspuns:

Nu iti spun,, ai talent'' ca sa te simti mai bine.E super in totalitate.Eu te-asplati sa-mi faci acel desen.in comparatie cu mine pffff am avut un timp in care desenam misto dar acum sunt varza... talentul tau e super.opt sa-ti spun ca mi-e ciuda ca tu ai talent