| Ilarionus a întrebat:

Cine ar castiga dintre choji si shikamaru?

Răspuns Câştigător
| Cristian2003 a răspuns:

Sa vedem cat de puternici sunt:
Chouji este un ninja foarte puternic si stapaneste acel jutsu in care se face o minge gigantica si daca esti lovit de ea o sa ai leziuni grave si mai si stapaneste acel jutsu al expansiunii care poate sa se faca cat de mare vrea el dar doar daca are chakra
Shikamaru este un ninja foarte puternic si inteligent si stapaneste acel jutsu al umbrei care te paralizeaza si care poate sa si te taie si cred ca cel mai puternic dintre ei este Shikamaru

2 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Shikamaru! E mult mai puternic deoarece el gandeste foarte mult in timpul luptei iar choji nu este sigur pe el si poate fii invins usor.

| armageddon22 a răspuns:

Choji e logic