| Cristian2003 a întrebat:

Cine credeti ca ar invinge dintre un personaj fictiv cu forta si rezistenta supraomeneasca si un personaj cu abilitatea telechineziei si de ce?

P.S.Intrebarea este capcana si sa stiti ca m-am referit la personaje fictive deci fara critici

2 răspunsuri:
| bcalex96 a răspuns:

Normal ca cel cu putere supraomeneasca, ce sa ii faca telekineticul sa il ridice? Daca spuneai telepatie sau control al minti era altceva, dar celalalt avand putere si REZISTENTA supraomeneasca banuiesc ca ar rezista unui control al minti...

| bcalex96 a răspuns (pentru bcalex96):

Si inca un lucru, daca unul dintre personaje ar avea putere supraomeneasca asta nu ii include si creierul? deci ar avea si el puteri telekinetice /telepatice. PAM PAM.happy