| Cristian2003 a întrebat:

Cine este cel mai puternic membru din Akatsuki?

Răspuns Câştigător
| Minato1 a răspuns:

Ba poate pentru ca are Mangekyo Sharingan si Rinnegan si cu puterea lui Juubi poate face Tsukuyomi infinit

16 răspunsuri:
| Zenit313 a răspuns:

1.Pein
2. Uchiha Itachi
3.Tobi

| Ramona000 a răspuns:

Tobi

| Never4ever a răspuns:

Tobi.

| Pufffx a răspuns:

Itachi sau Tobi.

| Stella17 a răspuns:

Pain
Itachi
Obito

| 3my098 a răspuns:

Aș zice nagato

| S0nofS4tana a răspuns:

Tobi.

| HonneOnna a răspuns:

Tobi

| Casa a răspuns:

Eu cred ca Zetsuu

| secrets a răspuns:

E discutabil, dar clar Obito si Itachi sunt cei mai puternici iar pe ei ii urmeaza Pein.

| Minato1 a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai puternic membru Akatsuki este Obito(
Tobi) Pentru tehnicile lui uimitoare si pentru inteligenta si perspicacitatea de care da dovada, Este adevarat ca si Itachi este puternic, dar Obito este singurul care poate sa faca Tsukuyomi Infinit.

| Zulzon a răspuns (pentru Minato1):

De fapt, Tobi nici macar nu pate sa faca Tsukuyomi, parca. Itach si Madara pot. Si nici macar Madara nu poate sa faca Tsukuyomi infinit, are nevoie de puterea lui Juubi.

| Minato1 a răspuns (pentru Zulzon):

Ba poate pentru ca are Mangekyo Sharingan si Rinnegan si cu puterea lui Juubi poate face Tsukuyomi infinit

| IuliaRoxana a răspuns:

Madara Uciha

| Zulzon a răspuns:

Itachi Uchiha, fara discutie spun eu. Doar Nagato daca se apropie de puterea lui.

| Crystyzdk a răspuns:

In afara de tobi care mi se pare ca nu trebuie inclus acesta este Itachi Uchiha

| Bekaaa a răspuns:

Deidara, Pain Si Itachi... happy