| Cristian2003 a întrebat:

Cine este mai puternic dintre Madara,Hashirama,Shisui,Itachi,Sasuke, Tobirama si Indra? Vreau argumente.Dau funda

3 răspunsuri:
| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Madara. Pur si simplu imi place de ea si de aceea o consider cea mai puternica

| Arikirinmotoka a răspuns (pentru MonstruletulDinBomboaneExpirate):

Madara nu e fata rolling on the floor
Macar te uiti la Naruto Shippuden?
LOL laughing)

| Cristian2003 explică (pentru MonstruletulDinBomboaneExpirate):

Cred ca du nici nu te uiti la Naruto Shipuden pentru ca Madara este Barbat

| Orochim4ru a răspuns:

Itachi, pentru ca avea sabia aia care sigileaza orice, si pentru ca are cioara aia cu ochiul lui shisui plus ca daca ar fi vrut ar fi avut si rinnegan