| Cristian2003 a întrebat:

Cine este mai puternic Neji sau Shikamaru?

13 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Neji logic.

| SiLaS a răspuns:

Eu zic remiza...

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Good afternoon! I like Neji because he is super!

| d3men7zel a răspuns:

Neji logic este mai puternic funda?:d

| ShadeAdda a răspuns:

Go go Neji Hiyuga! big grin

| IchigoFullbring a răspuns:

E adevarat ca neji e mai puternic dar shikamaru gandeste strategii in timpul luptei

| Deriol a răspuns:

Neji foloseste mai mereu taijutsu, iar la cat de mult si-a imbunatatit Shikamaru tactica de controlare a umbrelor as opta pentru el, nu stiu cat de multa forta bruta ar putea avea Neji ca sa scape din sugrumarea umbrei jutsu, in principiu sunt cam la acelasi nivel, dar Shikamaru are mai multa experienta de lupta, l-a batut pana si pe Hidan.

| Arikirinmotoka a răspuns:

Remiza.
Neji este puternic, dar Shikamaru are multe strategii.

| HinataYuno a răspuns:

Neji.Shikamaru e destept.

| manea123 a răspuns:

Shikamaru deoarece este cu umbre si strategii!

| Ilarionus a răspuns:

Abilitatile:
neji este un bun ninja care are byakugan si poate vedea cu el punctele slabe ale corpului si are sfera aia de chakra, 64 palms si 128palms si este un foarte bun ninja
shikamaru detine tehnica umbrei si daca de printe foloseste tehnica strangularii dar el inainte de a ataca shikamaru se gandeste la un mod incare sa prinda adversarul intr-o tehnica de alui, daca ai vazut lupta cu hidan cum la prins in capcana.
sa fiu sincer ar fi cam egalitate

| ღÐคη๔єℓiση a răspuns:

Cred ca neji..ca el are Biakugan.dar pff..si Sikamaru este un geniu...habar nu am (probabil sunt egali happy )

| alexandru4441 a răspuns:

Din mament ce neji foloseste un genjutzu cum ar fi ochiul alb iar shikamaru foloseste un kinjutzu cum ar fi umbra ascunsa optez pe shikamaru pentru. ca tehnica lui este subtila si poate paraliza