| bdfhsdgs a întrebat:

Ce baiat din Naruto alegeti?
Naruto
Sasuke
Kiba
Sasori
Neji
Shikamaru

11 răspunsuri:
| RoseQueen a răspuns:

Pe frate-meu, Sasuke! Apoi Neji cu Kiba si Nruto, dupa Shikamaru si pe Sasori il arunc la gunoi!

| DiamondEyes a răspuns:

Sasuke big grin

| Rikudou a răspuns:

Naruto pe de-o parte va deveni cel mai puternic in lupta cu Madara.O sa apara alte episoade.Citeste manga.Dar pe de alta parte Shikamaru e un geniu.Eu raman la Naruto.xD

| TheNinthKoopa a răspuns:

Hai sa ii iau in ordine crescatoare... laughing
6. Neji
5. Kiba
4. Sasuke
3. Shikamaru
2. Naruto
1. Sasori

| george10 a răspuns:

Pe Sasuke il plac toti, el e smecher. pf. Dar cel mai tare este totusi Naruto
Neji e tare, nu se da mare si e smecher, Kiba.laughing Sasori si el e smecher. dar si eu prefer Narutohappy

| ana_7298 a răspuns:

Mie imi place de Naruto, e dragut

| cornel13 a răspuns:

Sasuke este un razbunator si foarte puternic asta il face mai interesant.

| MariaMelnic a răspuns:

1.Naruto
2.Shikamaru
3.Neji
4.Sasuke, Sasori
5.Kiba

| oOShikamaruoO a răspuns:

1Shykamaru -Naruto
2Sasuke
3Kiba
4neji
5 Sasori

| oOInoOo a răspuns:

Dintre baieti imi place sasuke, bine de fapt si naruto e dragut si e cel mai puternic, de fapt o sa fielaughing

| helios19 a răspuns:

Si eu tot Naruto. Are niste calitati unice!