| CrinaMadalina a întrebat:

Cine imi poate spune un anime gen Yamato Nadeshiko Shichi Henge (The Wallflower)?

Răspuns Câştigător
| Tamari a răspuns:

Nana, Diabolik Lovers, Amnesia, Ulta no prince sama 1000% si 2000%, Ouran Koukou Host Club, Kimi ni Todoke, Skip Beat!, Kuragehime, Fruits Basket, Starry Sky, Vampire Knight, Sukitte Ii na eu(Say I love you), Inu x Boku SS, Brothers Conflict, Kaichou wa Maid-sama!, Lovely Complex.

Sper ca te-am putut ajuta.

| CrinaMadalina explică (pentru Tamari):

Stii ceva de sezonul 3 din Vampire Knight? Am vazut primele două sezoane și mi-au plăcut foarte mult...

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Vampire Knight.