| YoureGoingDown a întrebat:

Cine imi spune cateva anime-uri romance, comedy, ecchi (nu conteaza cate ep are) dar sa aiba cel putin 3, 4 "kiss scene" per anime happy happy

Dau funda

7 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

Salut.
Incearca Sora no Otoshimono si sezonul al 2 lea Sora no Otoshimono: Forte
Crede-ma e combinatia perfecta dintr-e ecchi si comedy si are si momente mai siropoase insa personajul principal Tomoki e un proc si strica tot momentul laughing

| OtakuForever a răspuns:

Buna, anime-uri care cauti tu (din cate stiu eu) sunt:
KissXSis
Rosario+Vampire
Freezing
Sekirei
Sper ca te-am ajutat, la revedere.

| Cosma_Mihaela_1999 a răspuns:

Sukitte ii na eu (are multe screne de dragoste)
amnesia
Shugo Chara

| YoureGoingDown explică:

Le-am vazut toate;(

| Ovidiusss a răspuns:

5 Centimeters Per Second
are foare mare reputatie WOW

nu dati gogole serch si copiati toate rahaturile asta e foarte bun ....trebe vazut e cu reputati mondiala

| CuReMeLoDylight a răspuns:

MM,kaichou wa maid-sama!,Gata H Kei,Date A Live, Mirai Nikki, Bakemonogatari, Mondaijitachi ga Isekai Kara Kuru Sou Desu eu, Panty & Stocking, Sankarea. sper ca ajuta!^^

| CuReMeLoDylight a răspuns:

B Gata H Kei, Date A Live, Mirai Nikki, Bakemonogatari, Mondaiji, Panty & Stocking, MM, Sankarea. sper ca ajuta!^^