| アレクサ a întrebat:

Pentru toti fani anime: spuneti-mi si mie cateva anime romance, comedy sau drama (NU Nana sau paradise kiss le-am vezut big grin ) si sa nu aiba multe episoade maxim 25 si daca puteti spune-timi si cam despre ce e vorba. Multimesc anticipat! Cel mai bun raspuns Funda happy

Răspuns Câştigător
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Ai putea sa te uiti la vampire knight.Are 26 de episoade in total si sunt 2 sezoane.Sunt sigura ca o sa-ti placa are tot ce ii trebuie unui anime. Sper sa-ti placa

4 răspunsuri:
| Stella17 a răspuns:

Buna te-ar interesa Dragonball z gt kai Naruto Bleach sunt frumoase eu le-am vazut pe toate si inca ma mai uit.

| morfina13 a răspuns:

Uite un top al anime-urilor care mi-au placut mult:
1) Death Note -horror/psihologic
2) Hellsing OVA - horror
3) Elfen Lied - horror/drama
4) Highschool of the Dead - horror
5) Higurashi -horror/drama/psihologic
Primele 4 anime-uri trebuie neaparat vazute! Sunt cele mai bune anime-uri pe care le stiu. Mai ales primul.

| Alekz96 a răspuns:

Death note? happy Pana la episodul 24 sunt interesante dupa... cam plictisitoare

| Tabaldak a răspuns:

Incearca rosario+Vampire are cam de toate comedie actiune drama romance, cuprinde 2 sezoane fortame din cate 13 episoade, a si personajul principal este un baiat normal care se indragosteste do vampiritalaughing sorry dar nu stiu femininul la vampir oricum Bafta la vizionat